De Koninklijke Wandeling

Steun ons door mee te doen aan De Koninklijke Wandeling op zaterdag 18 mei 2019!
Klik hier voor meer informatie.

Marjan Bredewold gaat in juli – dit jaar samen met haar dochter Elles en zoon Niek – voor de tiende keer meelopen met de Nijmeegse Vierdaagse.

Helaas is haar gezin onlangs geconfronteerd met kanker waardoor ze kennis heeft gemaakt met Stichting ‘kLEEF!. Over deze kennismaking schrijft ze: “…en merk ik wat voor een goed werk deze stichting doet voor mensen met kanker en hun naasten.”. Deze ervaring heeft haar doen besluiten haar deelname aan de Nijmeegse Vierdaagse te laten sponsoren ten goede van onze stichting. Een geweldig initiatief maar ook enorme prestatie waar wij heel blij mee zijn!

Wilt u Marjan ook sponsoren?
Ga dan naar haar sponsorpagina
Hartelijk dank!

marjan bredewold Foto tbv 4 daagse